Parohia Sfântul Gheorghe - Dudu, Protopopiatul Ilfov –Sud, Arhiepiscopia Bucureștilor, cu sediul în satul Dudu, localitatea Chiajna, Județul Ilfov, organizează în data de 18 aprilie 2021, ora 12:00, licitație publică în vederea atribuirii lucrărilor de pictură murală din nou, în tehnica frescă, de la biserica parohială pentru o suprafață de aproximativ 400 mp.

Ofertele de execuție, însoțite de portofoliu de lucrări, pot fi depuse la sediul Parohiei din strada Bisericii nr. 8, Chiajna, în perioada 2-17 aprilie 2021 sau pe e-mail.

Informații suplimentare privind devizul lucrărilor de pictură și caietul de sarcini pot fi obținute de la Preot paroh Florin Dinu, tel. 0723163158,  email parohia.duduatyahoo.com .