Parohia Sfântul Ioan Botezătorul și Sfântul Mare Mucenic Gheorghe din Arhiepiscopia Bucureștilor, Protoieria Ploiești Nord, cu sediul în localitatea Chițorani, strada Iuliu Maniu, numărul 72, Județul Prahova, organizează licitație publică în vederea adjudecării lucrărilor de pictură murală din nou, în tehnica frescă, pentru o suprafață de cca 1.200 mp, la biserica parohială.

Pictorii interesați pot transmite parohiei până la data de 22.08.2020 ofertele de execuție însoțite de un CV și portofoliu de lucrări care vor fi analizate în  ședința Consiliului parohial din data de 23.08.2020, ora 12:00.

Informații privind proiectul lucrărilor de pictură pot fi obținute la Pr. Paroh Laurențiu Petre, telefon 0742.406.470.