Parohia Sfântul Spiridon Nou – Paraclis Patriarhal, organizează licitație pentru executarea lucrărilor de Construire CASA SARBATOAREA.

Licitația de lucrări va fi organizată în ziua de luni 19 februarie 2024, ora 10:00, la sediul Centrului eparhial al Arhiepiscopiei Bucureștilor, din str. Intrarea Miron Cristea nr. 9, sector 4, București.
Cei interesați pot procura Caietul de sarcini și Lista de cantități de lucrări de la Parohia Sfântul Spiridon Nou – Paraclis Patriarhal cu sediul în București, Calea Șerban Vodă nr. 29, sector 4, de luni până vineri, între orele 08:00 și 16:00.

Firmele vor numerota fiecare filă din ofertă și vor opisa documentația (după modelul atașat).

Reprezentanții firmelor vor aduce ofertele în plic sigilat în ziua de luni 19 februarie 2024, ora 1000, la sediul Centrului eparhial al Arhiepiscopiei Bucureștilor, din str. Intrarea Miron Cristea nr. 9, sector 4, București.
Persoană de contact:  pr. coordonator Ionuț – Gabriel Corduneanu,email: ionutcorduneanuatyahoo.com; Telefon: 0723 398 180